pendik arçelik servis

Çekmeköy ilçe sakinleri için Arçelik servis hizmetleri sunan firmamız sorunlara yerinde ve pratik çözümler üretiyor.

Deneyimli teknikerleri ve kusursuz ekipmanları ile her zaman yanınızda olan firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima gibi tüm Arçelik ürünlerinin tamirini yapıyor.

İlçenin köklü firmalarndan biri olarak yıllardır sizlere beyaz eşya servis hizmeti sunmaktayız.

Ürünler


pendik arçelik beyaz eşya servisi

7/24 Online Çağrı Merkezi

Çekmeköy Arçelik Servis firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Arızalı Arçelik cihazlarınızın emin ellerde çözüme kavuşmasını istiyorsanız firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tüm değişmesi gereken parçaların yerine orijinal olanları takmaktadır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Yerinde Çözüm

Çekmeköy ilçesine aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Firmamız çalışanları işinin ehli kişilerdir ve donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözmektedir. Sizde sorunun yerinde ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fıırn, ocak) yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız Arçelik beyaz eşya sorunlarınızı Pendik Arçelik Servisi şubemizle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Not: Arçelik marka ocaklar için tamir hizmeti değil sadece tüpten doğalgaza ve doğalgazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Kireç Kırıcı!

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi su ile çalışan cihazların ortalama kireç yüzünden arızalanma süresi 2 yıldır. 2 yıl uzun gözüksede kireç cihazınızın daha hızlı yıpranmasına neden olur. Ömrünü kısaltır. Bu durumdan kurtulmak için cihazlarınızın su girişlerine kireç kırıcı taktırabilirsiniz. Kireç kırıcı aparatını satın almak için şimdi arayın.

Çekmeköy Arçelik Servisi

Çekmeköy ilçesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına Arçelik servis hizmeti sunan firmamız tüm modeller için destek sunuyor. Yıllardır beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız bölgenin en eski firmalarından biridir. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenlerimiz ve onların kontrolünde ki donanımlı servis araçları ile bölgede profesyonel anlamda servis faaliyeti sürdürüyoruz.

Üç alanda faaliyet gösteren firmamız her alandaki deneyimli tekniker kadrosu ile sorunlara pratik ve son derece ekonomik çözümler üretiyor. Çekmeköy Arçelik Servisi şubemiz tüm cihazların onarımını yapacak kapasitede bir firmadır. Cihazınız arızalandığı zaman yenisine para harcamadan önce tamir fiyatını öğrenerek tasarruf edebilirsiniz. Servis olarak tüm onarımları son derece ekonomik bir şekilde yapıyoruz.

Çekmeköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Arçelik marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak kullanıyorsanız yaşadığınız tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Pendik Arçelik Servisi bir çok alanda sektörün öncüsü olmuştur. Bizler de aynı firmanın şubesi olarak siz Arçelik beyaz eşya kullanıcılarına kusursuz bir Arçelik servis hizmeti sunuyoruz. Tüm teknik sorunları bizimle paylaşabilirsiniz. Servisimiz tüm beyaz eşya onarımlarına 1 yıl garanti veriyor. Garantili ve kaliteli bir tamir Arçelik Servis hizmeti için bizi şimdi arayın.

Çekmeköy Arçelik Kombi Servisi
Arçelik kombiler için aynı gün içinde servis ve bakım hizmeti veriyoruz. Arçelik kombi kullanıyor ve servis hizmeti arıyorsanız bizi arayarak acil servis hizmeti alabilirsiniz. Servisimiz bölgesel olarak hizmet veriyor. Yıllardır servis sektöründe hizmet veren firmamız son derece deneyimli kombi ustalarına sahiptir. Uzman kadromuz ile Arçelik kombinizin sorunu ne olursa olsun yerinde tamir ediyoruz.

Çekmeköy Arçelik Klima Servisi
Her ne kadar sadece yaz aylarında klima servis hizmeti versekte işimizi zamanında ve kusursuz bir şekilde yapıyoruz. Arçelik klimanızın sorununu yerinde ve son derece ekonomik bir şekilde çözüyoruz. Ayrıca klima yer değişimleri içinde bizden destek alabilirsiniz. Bölgenin en büyük firmalarından biri olarak kusursuz ve ekonomik Arçelik klima servis hizmeti veriyoruz.

Arçelik çamaşır makinem sıkma yapmıyor!
Arçelik çamaşır makinelerinde sıkma arızaları genellikle pompadan kaynaklanır. Pompa arızaları için servis hizmeti almanız gerekiyor.

Firmamız son derece ekonomik fiyatlara tamir hizmeti vermektedir. Arçelik cihazlarınızı aynı gün içinde 1 yıl garantili olarak tamir ettirmek için bizi arayın.

Çekmeköy Arçelik

Arızalı Arçelik marka
*
çamaşır makinesi
* bulaşık makinesi
* kurutma makinesi
* buzdolabı
* fırın
* ocak
* derin dondurucu
* kombi

* klima cihazları için firmamızı arayarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

DUYURU! Sevgili Çekmeköy Arçelik kullanıcıları, Çekmeköy Arçelik özel servisi olarak klima ve kombi alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve ekonomik bakım hizmeti veriyoruz. Hem kombilerin hemde klimaların yılda en az 1 defa bakıma ihtiyacı vardır. Bakım zamanı gelen cihazların bakımlarını aksattığınız zaman hem cihazların ömrünü kısaltır hemde sürekli çalışması gereken zamanlarda arıza vereceği için zor durumda kalabilirsiniz. Bu durumlara düşmemek için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Online Servis Formu

Online Servis Formu