pendik arçelik servis

Kartal Arçelik Servisi, uzman tekniker kadrosu ile beyaz eşyadan klimaya kadar tüm cihazlara yerinde servis hizmeti veriyor. Sorununuz ne olursa olsun bizi 0216 388 83 88 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Deneyimli teknikerleri ve kusursuz ekipmanları ile her zaman yanınızda olan firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima gibi tüm Arçelik ürünlerinin tamirini yapıyor.

Ürünler


pendik arçelik beyaz eşya servisi

7/24 Online Çağrı Merkezi

Kartal Arçelik Servis firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Arızalı Arçelik cihazlarınızın emin ellerde çözüme kavuşmasını istiyorsanız firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tüm değişmesi gereken parçaların yerine orijinal olanları takmaktadır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Yerinde Çözüm

Kartal ilçesine aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Firmamız çalışanları işinin ehli kişilerdir ve donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözmektedir. Sizde sorunun yerinde ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fıırn, ocak) yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız Arçelik beyaz eşya sorunlarınızı Pendik Arçelik Servisi şubemizle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Not: Arçelik marka ocaklar için tamir hizmeti değil sadece tüpten doğalgaza ve doğalgazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Kireç Kırıcı!

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi su ile çalışan cihazların ortalama kireç yüzünden arızalanma süresi 2 yıldır. 2 yıl uzun gözüksede kireç cihazınızın daha hızlı yıpranmasına neden olur. Ömrünü kısaltır. Bu durumdan kurtulmak için cihazlarınızın su girişlerine kireç kırıcı taktırabilirsiniz. Kireç kırıcı aparatını satın almak için şimdi arayın.

Kartal Arçelik Servisi

Kartal ilçesinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına tamir hizmeti veren firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde onarıyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklarınız için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Kartal ilçe servisi sorunlara her zaman pratik ve kalıcı çözümler üretir. Kartal Arçelik, sorunlarınızın çözümüne 1 yıl garanti veriyor. Hem onarıma hemde yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Arızalanan parçaları birebir tekrar değiştiriyoruz.

Arçelik marka klima mı kullanıyorsunuz? Arçelik klimanız için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Arçelik klimanızla ilgili tüm sorunlar için bizi şimdi arayın. Klima tamirinde son derece tecrübeli kadromuzla her zaman yanınızdayız. Tüm klima arızalarına acil servis hizmeti ile müdahale ediyoruz. Yaz kış tüm klima işleriniz için profesyonel tamir hizmeti veriyoruz.

Klima yer değişimi yapıyor musunuz? Elbette. Tüm Arçelik klima modelleri için yer değişim hizmeti veriyoruz. Garanti kapsamındaki cihazlar için hizmet vermiyoruz. Bu cihazlar için satın aldığınız bayi ile görüşebilirsiniz.

- "Buzdolabınız sesli çalışıyor ise cihazın ayaklarını kontrol etmeniz gerekiyor. Cihazda sarsıntı yoksa teknik servis çağırarak bu arızanın çözümünü arayabilirsiniz."

- "Çamaşır makineniz suyunu boşaltmıyor ise pompa motoru kontrol edilmelidir. Pompa motoru değişimi gerekiyorsa en kısa zamanda teknik servis talebinde bulunmanız gerekiyor."

- "Bulaşık makineniz koku yapıyor ise cihazın ilk olarak pervanelerinin kontrol edilmesi gerekiyor. Daha sonra pompa motorunun pis suyu tam olarak boşaltıp boşaltmadığı kontrol edilmelidir. "

- "Kombiniz petekleri ısıtmıyorsa 3 yollusu arızalı olabilir. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken servis çağırmak."


Kartal Arçelik

Arızalı Arçelik marka
*
çamaşır makinesi
* bulaşık makinesi
* kurutma makinesi
* buzdolabı
* fırın
* ocak
* derin dondurucu
* kombi

* klima cihazları için firmamızı arayarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

DUYURU! Sevgili Kartal Arçelik kullanıcıları, Kartal Arçelik özel servisi olarak klima ve kombi alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve ekonomik bakım hizmeti veriyoruz. Hem kombilerin hemde klimaların yılda en az 1 defa bakıma ihtiyacı vardır. Bakım zamanı gelen cihazların bakımlarını aksattığınız zaman hem cihazların ömrünü kısaltır hemde sürekli çalışması gereken zamanlarda arıza vereceği için zor durumda kalabilirsiniz. Bu durumlara düşmemek için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Online Servis Formu

Online Servis Formu

 

Haberler Haberler