pendik arçelik servis

Pendik ilçe sakinleri için Arçelik beyaz eşya servis hizmeti veren firmamız ilçenin tüm semtlerine aynı gün içinde hizmet sunuyor.

Deneyimli teknikerleri ve kusursuz ekipmanları ile her zaman yanınızda olan firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima gibi tüm Arçelik ürünlerinin tamirini yapıyor.

İlçenin köklü firmalarndan biri olarak yıllardır sizlere beyaz eşya servis hizmeti sunmaktayız.

Ürünler


pendik arçelik beyaz eşya servisi

7/24 Online Çağrı Merkezi

Pendik Arçelik Servis firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Arızalı Arçelik cihazlarınızın emin ellerde çözüme kavuşmasını istiyorsanız firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tüm değişmesi gereken parçaların yerine orijinal olanları takmaktadır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Yerinde Çözüm

Pendik ilçesine aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Firmamız çalışanları işinin ehli kişilerdir ve donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözmektedir. Sizde sorunun yerinde ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fıırn, ocak) yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız Arçelik beyaz eşya sorunlarınızı Pendik Arçelik Servisi şubemizle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Not: Arçelik marka ocaklar için tamir hizmeti değil sadece tüpten doğalgaza ve doğalgazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Kireç Kırıcı!

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi su ile çalışan cihazların ortalama kireç yüzünden arızalanma süresi 2 yıldır. 2 yıl uzun gözüksede kireç cihazınızın daha hızlı yıpranmasına neden olur. Ömrünü kısaltır. Bu durumdan kurtulmak için cihazlarınızın su girişlerine kireç kırıcı taktırabilirsiniz. Kireç kırıcı aparatını satın almak için şimdi arayın.

Kurtköy Arçelik Servisi

Pendik ilçe sınırları içinde kalan Kurtköy, Yenişehir mahallesi olarakta bilinmektedir. Pendik geneline teknik servis hizmeti sunan firmamız uzman personeli ile Kurtköy'e de aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir. Garantili ve kaliteli Arçelik Servis hizmetleri almak için firmamızı arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Sektörün en gelişmiş Arçelik servis firmalarından biri olan Pendik Arçelik Servisi, ilçe sınırları içinde yer alan tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde hizmet sunuyor. Arçelik marka cihazlarınızın tüm sorunlarını bizimle paylaşabilirsiniz. Sadece servis çağırmak için değil cihazınızla alakalı teknik bilgi almak için de bize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor. Yaşadığınız sorunlara en kısa sürede servis hizmeti almak için şimdi arayın. Kurtköy bölge sakinlerine acil Arçelik servis hizmetleri veren firmamız eski yeni tüm Arçelik cihazları yerinde tamir ediyor.

Yaz kapıda! Arçelik klimanızın bakımını yaptırdınız mı? Klima alanında uzman kadromuzla tüm Arçelik klimalar için bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Aynı zamanda Arçelik klimalar için montaj hizmeti de sunuyoruz. Genellikle ikinci el klimalar için montaj hizmeti veriyoruz. Arçelik özel servis firmamız yeni ve garantisi olan cihazlara müdahale edemiyor. Bu yüzden garanti dışı klimalarınızla ilgili tüm işlemler için bizden destek alabilirsiniz. Klimacı teknikerlerimizin her biri işinin ehli kişilerdir. Yaşadığınız tüm klima arızaları için şimdi arayın.

 

- "Buzdolabınız sesli çalışıyor ise cihazın ayaklarını kontrol etmeniz gerekiyor. Cihazda sarsıntı yoksa teknik servis çağırarak bu arızanın çözümünü arayabilirsiniz."

- "Çamaşır makineniz suyunu boşaltmıyor ise pompa motoru kontrol edilmelidir. Pompa motoru değişimi gerekiyorsa en kısa zamanda teknik servis talebinde bulunmanız gerekiyor."


Pendik Arçelik

Arızalı Arçelik marka
*
çamaşır makinesi
* bulaşık makinesi
* kurutma makinesi
* buzdolabı
* fırın
* ocak
* derin dondurucu
* kombi

* klima cihazları için firmamızı arayarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

DUYURU! Sevgili Pendik Arçelik kullanıcıları, Pendik Arçelik özel servisi olarak klima ve kombi alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve ekonomik bakım hizmeti veriyoruz. Hem kombilerin hemde klimaların yılda en az 1 defa bakıma ihtiyacı vardır. Bakım zamanı gelen cihazların bakımlarını aksattığınız zaman hem cihazların ömrünü kısaltır hemde sürekli çalışması gereken zamanlarda arıza vereceği için zor durumda kalabilirsiniz. Bu durumlara düşmemek için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Online Servis Formu

Online Servis Formu