pendik arçelik servis

Sancaktepe ilçe genelinde Arçelik servis hizmetleri sunan firmamız sorunlara pratik ve yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız Arçelik sorunları için bizi şimdi arayın. Sancaktepe'nin en eski teknik servis firmalarından biri olan firmamız bölge halkına uzun yıllardır hizmet veriyor.

Deneyimli teknikerleri ve kusursuz ekipmanları ile her zaman yanınızda olan firmamız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klima gibi tüm Arçelik ürünlerinin tamirini yapıyor.

Ürünler


pendik arçelik beyaz eşya servisi

7/24 Online Çağrı Merkezi

Sancaktepe Arçelik Servis firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Arızalı Arçelik cihazlarınızın emin ellerde çözüme kavuşmasını istiyorsanız firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tüm değişmesi gereken parçaların yerine orijinal olanları takmaktadır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Yerinde Çözüm

Sancaktepe ilçesine aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Firmamız çalışanları işinin ehli kişilerdir ve donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözmektedir. Sizde sorunun yerinde ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fıırn, ocak) yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız Arçelik beyaz eşya sorunlarınızı Pendik Arçelik Servisi şubemizle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Not: Arçelik marka ocaklar için tamir hizmeti değil sadece tüpten doğalgaza ve doğalgazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Kireç Kırıcı!

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi su ile çalışan cihazların ortalama kireç yüzünden arızalanma süresi 2 yıldır. 2 yıl uzun gözüksede kireç cihazınızın daha hızlı yıpranmasına neden olur. Ömrünü kısaltır. Bu durumdan kurtulmak için cihazlarınızın su girişlerine kireç kırıcı taktırabilirsiniz. Kireç kırıcı aparatını satın almak için şimdi arayın.

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi, ilçe geneline aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Firmamız son derece tecrübeli teknisyenler ile çalışmaktadır. Eski yeni tüm modeller için bizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır servis sektöründe faaliyet gösteren firmamız ilçenin en eski ve köklü firmalarından biridir.

Tüm modelleri 1 yıl garantili bir şekilde tamir ediyoruz. Servisimiz siz bölge sakinlerine acil servis hizmeti sunuyor. Yıllardır Sancaktepe ilçe genelinde arçelik servis hizmeti sunan firmamız tüm sorunlara pratik çözüler üretiyor. Değiştirilen tüm yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Sancaktepe Arçelik Klima Servisi

Klimalar için bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm onarımlarınız için servisimiz sizlere kaliteli bir tamir hizmeti vermektedir. Arızalı klimalarınız için profesyonel bir tamir hizmeti almak istiyorsanız bizi şimdi arayın.

Sancaktepe Arçelik Kombi Servisi

Kış aylarında arızalanmasını hiç istemediğimiz cihaz olan kombiler için onarım hizmeti veriyoruz. Servisimiz sorunları yerinde gidermektedir. Sorunlarınıza kaliteli ve kalıcı çözümler istiyorsanız bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz. Arızalı kombilerinizin sorunlarını yerinde gideriyoruz.

Sancaktepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Havalar ısınıyor, buzdolabınızın arızalanma olasılığı sıcah havalarda daha da artar. Buzdolabınız arızalandığı zaman bir kullanıcı olarak yapabileceğiniz en iyi iş en hızlı servisi bulmaktır. Çünkü arızalı bir buzdolabının içindeki yiyecekler ortalama 7-8 saat sonra bozulmaya başlar. Tabi ki bu süre cihazın ne zaman arızalandığına, içindeki yiyeceklere ve ebatlarına göre değişir. En hızlı şekilde Arçelik buzdolabı tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Arçelik buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun garantili bir şekilde tamiri için bizi şimdi arayın. Sancaktepe Arçelik servis firmamız tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyor. Buzdolabı normalde de çok fazla atölyeye alınan bir cihaz değildir. Buzdolabı cihazları sadece denenmesi gereken arızalarda atölyeye alınır. Geriye kalan tüm işlemleri yerinde yapıyoruz.

Buzdolabına hangi durumlarda müdahale etmiyoruz? Buzdolabınızın eksik dış aparatları ile ilgili işlemlerde sizlere yardımcı olamayabiliriz. Firmamız daha çok tamir odaklı olduğu için dış aksam aparatları tedariği yerine arıza onarımı yapıyor. Cihazların gövdelerinde kaçak olması durumunda tespiti zor ve onarımı çok masraflı olduğundan gövde kaçağı olan cihazlara onarım yapamıyoruz.

Arçelik buzdolabımın kapı contaları tutmuyor. Ne yapabilirim? Eğer Arçelik cihazınızın kapı contaları özelliğini yitirmişse sıcak suya süngeri sokup o süngerle contaları silmelisiniz. Küçülen veya daralan contalar eski ebatlarına gelmeye başlayacak ve sorun giderilecektir. Değişimi pek mümkün değildir. Çünkü genellikle eski cihazlarda conta sorunu çıkar ve eski cihazların contaları bulunmaz.

Aynı gün içinde, yerinde ve 1 yıl garantili tamir hizmeti için bizi şimdi arayın.

Sancaktepe Arçelik

Arızalı Arçelik marka
*
çamaşır makinesi
* bulaşık makinesi
* kurutma makinesi
* buzdolabı
* fırın
* ocak
* derin dondurucu
* kombi

* klima cihazları için firmamızı arayarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

DUYURU! Sevgili Sancaktepe Arçelik kullanıcıları, Sancaktepe Arçelik özel servisi olarak klima ve kombi alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve ekonomik bakım hizmeti veriyoruz. Hem kombilerin hemde klimaların yılda en az 1 defa bakıma ihtiyacı vardır. Bakım zamanı gelen cihazların bakımlarını aksattığınız zaman hem cihazların ömrünü kısaltır hemde sürekli çalışması gereken zamanlarda arıza vereceği için zor durumda kalabilirsiniz. Bu durumlara düşmemek için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Online Servis Formu

Online Servis Formu