pendik arçelik servis
Tuzla'da ikamet eden Arçelik kullanıcıları için beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmeti veriyor. Sorunlara yerinde çözüm üreten bir sisteme sahibiz. Cihazınızın modeli ne olursa olsun bizi arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız son derece deneyimli bir teknik kadroya sahip. Ayrıca firma olarak yaptığımız her işleme ve değiştirdiğimiz her yedek parçaya 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili bir onarım hizmeti için Tuzla Arçelik Servis firmamızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Ürünler


pendik arçelik beyaz eşya servisi

7/24 Online Çağrı Merkezi

Tuzla Arçelik Servis firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde çalışan tüm teknisyenler işinin ehli kişilerdir. Arızalı Arçelik cihazlarınızın emin ellerde çözüme kavuşmasını istiyorsanız firmamızdan servis talebinde bulunabilirsiniz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tüm değişmesi gereken parçaların yerine orijinal olanları takmaktadır. Servisimiz tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altındadır.

Yerinde Çözüm

Tuzla ilçesine aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Firmamız çalışanları işinin ehli kişilerdir ve donanımlı teknik servis araçları sayesinde arızaları yerinde çözmektedir. Sizde sorunun yerinde ve aynı gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka tüm beyaz eşya cihazlarını (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fıırn, ocak) yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya modellerini yerinde tamir ediyoruz. Yaşadığınız Arçelik beyaz eşya sorunlarınızı Pendik Arçelik Servisi şubemizle dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz. Not: Arçelik marka ocaklar için tamir hizmeti değil sadece tüpten doğalgaza ve doğalgazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz.

Kireç Kırıcı!

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi su ile çalışan cihazların ortalama kireç yüzünden arızalanma süresi 2 yıldır. 2 yıl uzun gözüksede kireç cihazınızın daha hızlı yıpranmasına neden olur. Ömrünü kısaltır. Bu durumdan kurtulmak için cihazlarınızın su girişlerine kireç kırıcı taktırabilirsiniz. Kireç kırıcı aparatını satın almak için şimdi arayın.

Tuzla Arçelik Servisi

Tuzla Arçelik Servis, uzman personeli ile sorunlara yerinde çözüm üretmektedir. Eski yeni tüm Arçelik cihazlar için onarım hizmeti veriyoruz. İlçe geneline hizmet sunan firmamız Arçelik marka tüm cihazların onarımı için faaliyet göstermektedir. Beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarınız için Tuzla Arçelik Servis firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Firmamız ait olan çağrı merkezi aralıksız olarak hizmet vermektedir. Teknik servisimiz de geç saatlere kadar çalışmaktadır. Pazar günleri onarım hizmeti veremiyoruz.

Tuzla Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabı kullanıcıları beklemeden servis hizmeti almak için şubemizi arayarak hizmet alabilirler. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız eski yeni tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir edecek imkanlara sahiptir.

Tuzla Arçelik Kombi Servisi

Kombi alanında uzman tamircilerimiz ile Arçelik marka tüm kombi modellerini tamir ediyoruz. Tüm Arçelik kombi modelleri için bizi şimdi arayın. Personelimiz ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde kombinizin tüm arızasını yerinde çözüyoruz. Arçelik kombinizn tüm sorunları için bizden destek alabilirsiniz. Isıtmayan, sıcak su vermeyen, ses yapan, ateşlemeyen tüm Arçelik kombilerin onarımı için doğru adrestesiniz. Arçelik kombinizin tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. Sadece revizyon işlemi isteyen müşterilerimizin kombiler atölyeye alınır.

Tuzl Arçelik Klima Servisi

Yaz aylarının en çok ve aralıksız olarak kullanıclan cihazı klimalar için bakım, onarım ve de-montaj hizmetleri veriyoruz. Klimalarınız için Tuzla servisimizi dilediğiniz zaman arayarak hizmet alabilirsiniz. Klima tamirinde son derece deneyimli teknikerlerimiz ile sizlere profesyonel bir klima tamir hizmeti veriyoruz. Bizi yaşadığınız tüm klima sorunları için arayın. Size en hızlı şekilde klima teknik servis aracı yönlendirelim.

Tuzla Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makinesi kullanan tüm müşterilerimizin yaşadığı sorunlara yerinde çözüm üretiyoruz. Arçelik kurutma makinenizin tüm sorunlarını bizimle paylaşarak yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz. Eski yeni tüm Arçelik kurutma makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Kurutma makinelerine yılda bir defa bakım yapılmadır. Sürekli kullanılmayan cihazlarda bu süre elbette uzayabilir. Kurutma makinelerine bakım yerinde yapılmaz. Bu yüzden bakıma ihtiyacı olan cihazlar atölyeye alınır.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Tuzla ilçesinde ikamet etmekte olan Arçelik bulaşık makinesi kullanıcıları yaşadıkları tüm teknik sorunlar için bizi arayarak hizmet alabilirler. Arçelik bulaşık makinenizin sorunu ne olursa olsun bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Bölgenin ve sektörün en modern firmalarından biri olan Tuzla Arçelik her zaman yanınızda.

Tuzla Arçelik

Arızalı Arçelik marka
*
çamaşır makinesi
* bulaşık makinesi
* kurutma makinesi
* buzdolabı
* fırın
* ocak
* derin dondurucu
* kombi

* klima cihazları için firmamızı arayarak aynı gün içine servis talebinde bulunabilirsiniz.

DUYURU! Sevgili Tuzla Arçelik kullanıcıları, Tuzla Arçelik özel servisi olarak klima ve kombi alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve ekonomik bakım hizmeti veriyoruz. Hem kombilerin hemde klimaların yılda en az 1 defa bakıma ihtiyacı vardır. Bakım zamanı gelen cihazların bakımlarını aksattığınız zaman hem cihazların ömrünü kısaltır hemde sürekli çalışması gereken zamanlarda arıza vereceği için zor durumda kalabilirsiniz. Bu durumlara düşmemek için cihazlarınızın bakımlarını aksatmadan yaptırmalısınız.

Online Servis Formu

Online Servis Formu